X
تبلیغات
رایتل
عکس ایرانی | عکس خارجی
عکس ایرانی
موضوعات
لینکستان


گالری عکس ایرانی و عکس خارجی

عکس ایرانی

گلاب آدینه

عکس ایرانی

مهناز افشار

پگاه آهنگرانی

داریوش ارجمند

عکس ایرانی

ویشکا آسایش

جهانگیر الماسی

الیزابت امینی

عکس ایرانی

زهرا امیر ابراهیمی

اانواع فال وطالع بینی
آمار 7اورنگ


عزت الله انتظامی

بیژن امکانیان

رضا ارحام صدر

عکس ایرانی

ستاره اسکندری

لاله اسکندری عکس ایرانی

لاله اسکندری

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی

فتحعلی اویسی

فتحعلی اویسی

برزو ارجمند

عکس ایرانی عکس ایرانی

2 - آبان‌ماه - 1385

پاریس هیلتون

                                                                        ریس ویتنی هیلتون

                                                      

جد پاریس، کنراد نیکولسون هیلتون بود که اولین هتلش را در سال ۱۹۱۹ خرید و همان نخستین حلقه هتلهایی زنجیره ای شد.

کنراد اولین هتل هیلتون را در سال ۱۹۲۵ در دالاس واقع در ایالت تگزاس بنا کرد و خیلی زود هیلتون به نخستین هتل زنجیره ای تبدیل شد که در دو سوی آمریکا گسترش یافت.

آقای هیلتون الگوی تجاری خود را روی مسافران کاسبکار متمرکز کرد که می خواستند یکی دو شب در یک شهر به قصد تجارت بمانند و شبها سرگرم شوند. این ایده چنان موفق از کار درآمد که آقای هیلتون به یکی از ثروتمندترین مردان دنیا تبدیل شد.

وی همچنین چند اقامتگاه صاحب نام دیگر را خرید، از جمله: فرانسیس دریک در سانفرانسیسکو، والدورف آستوریا در نیویورک و پالمر هاوس در شیکاگو.

آقای هیلتون در سال ۱۹۵۷ زندگینامه خود با عنوان "مهمان من باش" را منتشر کرد و سپس به تامین بودجه بورس رشته مدیریت رستوران و هتلداری کنراد هیلتون را در دانشگاه هوستون همت گمارد.

بعد از کنراد هیلتون، پسرش بارون زمام اداره شرکت را به دست گرفت. کنراد در سال ۱۹۷۹ جان سپرد و بخش عمده ثروتش را برای بنیاد خیریه خود به نام بنیاد کنراد نیکولسون هیلتون به ارث گذاشت.

یک پسر دیگر وی به نام کنراد جونیور ملقب به "نیکی"اولین شوهر الیزابت تیلور، هنرپیشه سابق هالیوود بود. این زوج در اوایل دهه ۱۹۵۰ ازدواج کردند.

زندگی هالیوودی

پاریس هیلتون که نوه کنراد جونیور است، در ۱۷ فوریه ۱۹۸۱ در شهر نیویورک به دنیا آمد و از همان بدو تولد در ناز و نعمت پرورش یافت.

وی در نوجوانی به پای ثابت میهمانی های اشرافی در نیویورک و لس آنجلس تبدیل شد و خیلی زود بخاطر انتخاب لباس و رفتار غریبش توجه رسانه های شکارچی ستارگان نوظهور را جلب کرد.

بعد از گرفتن دیپلم دبیرستان، وی علاقه ای به کالج نشان نداد، برای همین در حوالی سال ۲۰۰۰ بود که پاریس هیلتون تصمیم گرفت مشهورتر از گذشته شود.

در نتیجه وی به مدل لباس تبدیل شد و اندک زمانی بعد در نمایش طراحانی مانند مارک بوئر و کاترین مالندرینو خودنمایی کرد. سپس در یک آگهی برای بوتیک ایتالیایی Iceberg حضور یافت.

مجلات ملی آمریکا مانند جی کیو، ونیتی فئر و اف اچ ام نیزعکسهای پاریس هیلتون را به عنوان مدل چاپ می کردند.

در همین حال، وی همچنان در رادار رسانه های پاپاراتزی قرار داشت که درباره روابط واقعی و خیالی اش با ستارگان هالیوود مانند لئوناردو دی کاپریو و نیز خوانندگانی نظیر نیک کارتر از گروه Backstreet Boys گمانه زنی می کردند.

اما حقیقت این است که درباره رابطه ساده وی با این افراد که در میهمانی ها با همدیگر آشنا می شدند، بی اندازه غلو می شد. از همین رو پاریس هیلتون عقیده دارد این دسته از خبرنگاران و عکاسان "انسانهای سخیفی هستند."

اما انتشار یک فیلم ویدیویی در اینترنت در سال ۲۰۰۳ که رابطه جنسی او با دوست پسر سابقش ریک سلومون را به تصویر کشاند، بدنامی غیرمنتظره ای نصیب وارث خاندان هیلتون کرد. این فیلم ظاهرا در سال ۲۰۰۰ ضبط شده بود که پاریس فقط ۱۹ سال سن داشت.

وی به مجله نیوزویک گفته است که انتشار این فیلم مایه تحقیرش شده است. خانم هیلتون می گوید: "بسیار دردناک بود، اما من درس عبرت گرفتم که به کسی اعتماد نکنم."

' بچه ننر'

وی به منظور جلا دادن به وجهه خود کوشید وارد جریان رسانه شود. از همین رو، در سال ۲۰۰۱ در کمدی "زولندر" اثر بن استیلر حضوری کوتاه در نقش خودش داشت. پاریس هیلتون همچنین همراه نیکول ریچی در مجموعه تلویزیونی "زندگی ساده" در شبکه فاکس به بازی پرداخت

در این سریال واقعی وی برای پنج هفته زندگی اشرافی خود را کنار گذاشت تا با یک خانواده کشاورز در آرکانزاس زندگی کند. پاریس هیلتون درباره شیوه زندگی اش گفته است: "فکر می کنم بزرگترین باور نادرست درباره من این است که من بچه ای ننر هستم. اما اینطور نیست، کاملا برعکس!"

او در سال ۲۰۰۴ نیز در فیلم "پرورش هلن" در کنار کیت هادسون هنرنمایی کرد.

در کنار این، پاریس هیلتون در مقام زنی تجارت پیشه شروع به طراحی کیفهای شیک برای یک تولیدی ژاپنی به نام سامانتا تواسا کرد.

وی همچنین کوشید محصولات آرایشی به نام خود را روانه بازار کند، اما ناکام ماند. با این حال، پاریس هیلتون موفق شد شرکت ضبط موسیقی Heiress را تاسیس کند و می خواهد امسال اولین آلبوم خود را در اختیار مشتاقانش بگذارد

 

***

۲تا عکس جالب از پاریس هیلتون

که روی یکی از تی شرت هاش نوشته شده :

حسود نباش و روی دیگری خودشو ملکه دنیا معرفی کرده !!!

*

*

***

جدیدترین اتفاقی که برای پاریس هیلتون افتاده :

۲روز پیش بعد از اینکه خرس کوالای خانگی هیلتون ، او را گاز گرفت او به سرعت روانه بیمارستان شد.
این خرس که " نوزاد عشق " نام دارد هنگامی که پاریس در ساعت 3 صبح مشغول بازی با او در منزلش واقع در هالیوود بود او را به شدت گاز گرفت.زخم حاصل از گاز گرفتن این حیوان به شدت عمیق بود و پزشکان به هیلتون واکس کزاز و هاری زدند.

 

***

نیلو - کاناداhتبلیغات
عکس و کلیپ ایرانی
عکس و کلیپ ایرانی

لینک باکس


عکس ایرانی